Dárkový poukaz do Divadla Kampa

UDĚLEJTE RADOST A VĚNUJTE
DÁRKOVÝ POUKAZ DO DIVADLA KAMPA

k dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek).

Milí diváci, připravili jsme pro vás speciální možnost podarovat své přátele, příbuzné nebo sebe - dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. Výhodou dárkového poukazu je fakt, že pro vás držíme místa na všechna představení, i když je na webu uvedeno, že máme vyprodáno!

V nabídce máme:

  • POUKAZ NA 3 PŘEDSTAVENÍ, cena 600 Kč 
  • POUKAZ NA 6 PŘEDSTAVENÍ, cena 1200 Kč 

S dárkovým poukazem za 600 Kč můžete navštívit vždy 1x představení Jaroslava Duška a 2x představení domácího souboru Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

S dárkovým poukazem za 1200 Kč můžete navštívit vždy 2x představení Jaroslava Duška a 4x Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

Na jaká představení poukaz tedy platí? 

Chci využít svůj dárkový poukaz - jak? 

Když chcete poukaz využít na konkrétní představení, je nutné potvrdit účast e-mailem nejpozději 14 dní před termínem představení na rezervace@divadlokampa.cz. Do e-mailu prosím uveďte číslo poukazu a počet rezervací (1 nebo 2). Představení lze na dárkový poukaz rezervovat i když je na webových stránkách zobrazen údaj "vyprodáno".

Dárkové poukazy pouze na představení Jaroslava Duška neprodáváme. Věříme, že zájem by byl velký, avšak nezbyla by pak žádná volná místa pro ostatní diváky bez poukazů. Chceme dát možnost přijít i těm, kteří ještě neměli příležitost k nám zavítat. Děkujeme za pochopení.

Pokud jste zvolili platbu převodem, proveďte ji s variabilním symbolem (viz. výše) na číslo účtu: 2600351532/2010 (Fio banka). V případě, že chcete dárkové poukázky poslat poštou připočtěte k ceně 55Kč za odeslání.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny:
Pondělí - Čtvrtek    14:30 - 18:30
a vždy hodinu před každým představením, 
kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení.

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz
+420 776 44 77 44 
(volejte POUZE v otevírací době pokladny)