Hrajeme pro vás

    Na nejbližší dobu nemáme naplanované žádné představení

naše domovská scéna

logo kampa

Divadelní soubor Cylindr

Divadelní soubor Cylindr vznikl v roce 2005. Zakladatelkou byla Iveta Dušková, které celému našemu „divadelnímu klobouku“ šéfuje dodnes. Hlavně díky ní se Cylindr naplňuje novými a novými projekty, se kterými již přes deset vstupujeme před publikum všech věkových kategorií.

Velkou část našeho repertoáru tvoří představení pro děti, nabízíme také specialitu: tzv „rodinná představení“ a nezapomínáme samozřejmě na dospěláky. Tvoříme. Vybíráme si témata, sami píšeme, dramatizujeme. Zpíváme a hudebničíme živě. Hledáme a objevujeme. Co nenapíšeme, to zaimprovizujeme. Nebojíme se ani non-verbálních forem. Snažíme se o hravost a opravdovost a troufáme si říct, naše představení jsou poctivá. Vycházíme z toho, co umíme a hledáme, co bychom chtěli sdělit. To všechno už víc než deset let …

 

… Proto věříme a doufáme, že pro každého z vás se v našem kloubouku najde něco, co mu bude slušet, co ho zkrášlí a na duši oblaží.

 

Kdybyste si chtěli „Cylindrovskou módu“ vyzkoušet, najdete nás na břehu Čertovky, v Divadle Kampa, kde jsme se s naším souborem usídlili a kde pravidelně hrajeme. Ale samozřejmě stejně tak rádi sbalíme saky paky klobouky a vyrazíme hrát, kam si budete přát.

 

S radostí a pro radost.

Váš CYLINDR

Zobrazeno 8205 krát Naposledy změněno pátek, 16 říjen 2015 22:10